خرید آنلاین فایل<تحقیق تربیت کودکان و نوجوانان به وسیله آموزش و پرورش>

تحقیق تربیت کودکان و نوجوانان,دانلود تحقیق در مورد نحوه تربیت,مقاله اثرات سوء تنبيه بدني,اثرات تنبيه بدني,علل بكارگيري تنبيه ,دانلود تحقیق در مورد تنبه بدنی,تنبه بدنی,نحوه تربیت کودکان,دانلود پایان نامه تربیت کودکان,نقش آموزش و پرورش کودکان تحقیق تربیت کودکان و نوجوانان به وسیله آموزش و پرورش در این صفحه از وب سایت برتر با شما هستیم با تحقیق تربیت کودکان و نوجوانان به وسیله آموزش و پرورش.

مقدمه:
«... يكي از نهادهاي مهم اجتماعي، نهاد آموزش و پرورش است كه مسئوليت مهمي را در تربيت كودكان، نوجوانان، جوانان بر عهده دارد.
امروزه آموزش و پرورش بيشتر به شكل رسمي و شهري و سازمان يافته در سطحي گسترده جريان داشته و ارتباطي تنگاتنگ با رشد اخلاقي، فرهنگي، اجتماعي، توسعه علمي، صنعتي و اقتصادي دارد. نگاه گسترده به نقش آموزش و پرورش به عنوان عاملي موثر در فعليت بخشيدن به امكانات بالقوه و ذاتي افراد، انتقال اندوخته تجارب گذشتگان،ارائه ارزشهاي مطلوب، افزايش معلومات و ايجاد مهارتهاي لازم در اجزاء براي زندگي و بالاخره تسهيل سير حركت وجودي آدمي به سوي كمال و قرب الي‌الله، اهميت امروزه اين نهاد اجتماعي را بيش از پيش نشان مي‌دهد.
و كل نظام آموزش و پرورش، در حقيقت نظامي است تربيتي كه امروزه روي فرد انساني پياده مي‌شود و اين انسان با صفات و ويژگيهاي متعدد و متنوعي كه دارد، موجودي بسيار پيچيده و استثنايي است كه تربيت و هدايت وي بدون شناخت دقيق اين صفات به درستي و آساني مقدور نخواهد بود.


فهرست:
مقدمه
چكيده تحقيق
رهنمودها و سفارشات ديني
لزوم شناخت تفاوتهاي فردي و جلوگيري از آموزشهاي غلط
ناسازگاريها و انگيزه‌هاي آن در خانه و مدرسه
نبود اتاقهاي مشاوره و مشاور
اثرات سوء تنبيه بدني و علل بكارگيري تنبيه
نتيجه‌گيري
پيشنهاداتي در امر تربيت
زيرنويسهاي اين تحقيق
فهرست منابع و ماخذ


مطالب دیگر:
📂آموزش پرواز روح📂دانلود کتاب فیزیک 1 هالیدی ( جلد اول )📂مقاله مدیریت فحلی در گوسفند (پاورپوینت)📂دانلود مقاله برشکاری با لیزر (پاورپوینت)📂برنامه تحت اکسل طراحی اتصال گیردارتیرهای همتراز شده با نبشی جان - پیچی📂اموزش زبان ترکیه ای در 30 روز📂کارآموزی رشته معماری📂بانک ایمیل و شماره تلگرام همراه اول و ایرانسل📂کتاب جامع تصویری آموزش تعمیرات موبایل سال99📂دانلود جزوه همه چیز در مورد خون در قالب pdf📂دانلود مقاله در مورد بيماري lumpy skin در گاو و گوساله (پاورپوینت )📂دانلود جزوه کامل چوب شناسی ومدیریت حفاظت چوب📂دانلود مقاله در مورد بیماریهای پس از برداشت پیاز(پاورپوینت)📂دانلود جزوه کامل زراعت تکمیلی (pdf)📂دانلود مقاله نحوه ی برنامه ریزی و طراحی فضاهای هتل(پاورپوینت)📂همه چیز در مورد اهرام مصر به صورت پاورپوینت📂طراحی تایر تراکتور با سالیدورک solidwork📂کتاب صوتی ماه پیشانی اثر احمد شاملو📂کتاب صوتی با خالق هستی اثر وین دایر📂کتاب صوتی ذن تاروت اثر اشو📂بازی آخرین کوسه ایستاده برایpc📂نرم افزار مسافت سنج اندروید📂دانلود پاورپوینت بیمه بدنه اتومبیل📂کتاب صوتی فارسی شکر است اثر محمد علی جمالزاده📂کتاب صوتی تلخون اثر صمد بهرنگی